دقت سیف الله

حسب مسئولیت و البته خصلت‌های رفتاری نسبت به پیرامون خود بسیار دقیق بود و به همین دلیل تغییرات منطقه را سریع متوجه می شد حتی دوستان رزمنده ای که نیروهای او محسوب می شدند مورد توجه او بودند . لحن گفتاری ، نوع رفتاری و حرکات آنها مورد عنایت او بود بیاد دارم روزی کنار هم نشسته بودیم و در حال مذاکره در خصوص وضعیت منطقه بودیم که یکی از دوستان از پشت منطقه به سمت ما حرکت می کرد بهر حال سن و لباس طوری بود که باعث می شد که قدرت تشخیص خیلی راحت نباشد ولی او با دقت تمام نام یکی از دوستان را برد که من فکر نمی کردم تشخیص او درست باشد ولی با کمال تعجب ، تشخیص او درست بود و البته همین امر باعث می شد در گشت‌ها کلیه تحرکات و جابجایی‌ها مورد عنایت او باشد.

 

Free demo and 24/7 customer support team is available to let you pro-academic-writers.com know well about the 200-550 preparation material before paying to get the actual products.
۱۶
مرداد ۱۳۸۸
دیدگاه‌ها ۱ دیدگاه
برچسب‌ها

یک پاسخ برای : 1

 1. يامين پور گفته:

  سلام علیکم

  برادر نعناکار
  همشهری عزیز!
  اشتباه نکرده اید. من پسر بزرگ همان یامین پوری هستم که در مسجد نجفیه دزفول با هم بوده اید. من در خانه ای در خیابان سعیدی اطراف مسجد نجفیه بزرگ شده ام. پدرم الان بازنشسته است و در شهریار زندگی می کند. از حسن نظر شما ممنونم.

  به دوستان قدیمی پدرم احترام میگذارم خصوصا همفکرانشان!
  التماس دعا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *