شهادت سیف الله

 برای شروع عملیات و جلو بردن مواضع، خاکریزی بین مواضع ما و عراق ایجاد شده بود . احداث این خاکریزمنجر به تلفاتی سنگین گردید ، خاک ریز هنوز کامل نبود . به همین دلیل امکان انتقال نیرو ها به پشت خاکریز مسیر نبود . معمولاً روزها شهید محمود آل قصاب  و یا من در خاکریز به تنهایی نگهبانی می دادیم و شبها با رعایت پست روز با اعزام حدود هشت نیرو  در کل خاکریز مستقر می شدیم. یکی از شبها در سینه خاریز به خواب رفته  بودم . در عالم خواب و رویا دیدم که تمام دنیا را شب گرفته و همه جا تاریک و ظلمانی است. در دل آن تاریکی یک گل سفید زیبا خودنمایی می کند و هر بار بدلیل انفجاری و یا گاز گرفتن موشی از خواب بیدار می شدم و وقتی دوباره چشمم گرم می شد همان خواب و همان ظلمت و همان گل  بود که می دیدم . این باعث شد که از نصفه های شب در تعبیر این خواب متحیرشدم. این گل کیست؟ و یا چیست؟ آیا بناست دوباره گلی از این گلستان چیده شود؟نمیدانم.

 نزدیکیهای صبح بعد از وقت اذان صدای بیسیم منو متوجه خودش کرد .

یاسر یاسر – سیف

یاسر در جواب گفت: سیف یاسر بگوشم.

سیف همان سیف الله و مقر فرماندهی و یاسر مقر بهداری محور بود. مجدد صدا بلند شد:

 یاسر ۰۵ سریع سیف شود.(منظور ۰۵  آمبولانس بود.)

 یاسر: سیف شنیدم بگوش باشید.

مدت کوتاهی گذشت و مجدد  صدای بیسیم بلند شد.

سیف: یاسر چکار کردی؟

یاسر : اقدام شد.

متعجب بودم که چه اتفاقی افتاده است!

گوشی بی سیم را برداشتم و گفتم:

سیف،سیف -کریم

کریم- سیف بگوشم

سیف ۰۵ واسه چی می خواهی؟

کریم! یکی از  021ها از ما ۱۲۸ شده است.( یعنی سرباز خودی مجروح شده.)

سیف -کریم

کریمٍ؛ سیف به گوشم

۱۲۸کیه؟

جواب نداد. مجدداً سوال کردم و البته باز هم سکوت! باز پرسیدم : ۱۲۸کیه؟ و بلاخره صدای همراه با حزن گفت: سیف الله!! . با شنیدن کلمه سیف الله یکه خوردم که چی شده و دلم هزار راه رفت . طاقت نیاوردم و با موتور سریعاً به سمت مقر فرماندهی حرکت کردم و صحنه ای دیدم که دوست داشتم بمیرم ولی نبینم . جسم بی جان سیف الله را عقب لنکروز گذاشته بودند و به سمت بهداری پشت جبهه حرکت دادند و مدتی بعد خبر قطعی شهادت سیف الله بگوشمان رسید . سیف الله در حال وضو گرفتن برای نماز صبح با ترکش خمپاره به شهادت رسید.

Buy safely microsoft managing microsoft sharepoint server 2016 safe payment options i need help with my homework https://justdomyhomework.com/ must be looked at when buying the microsoft managing microsoft sharepoint server 2016 products.
۲۰
شهریور ۱۳۸۸
دیدگاه‌ها بدون دیدگاه
برچسب‌ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *